Biely látkový obrúsok z bavlneného saténu "Pán obrúskov"

 

Biele látkové obrúsky by Vám vo výbave nemali chýbať. Ideálne svadobný dar, narodeninový darček, darček ku Dňu matiek, k sviatku ... .sláva bieleho obrúska by sa jednoducho mala šíriť!

od €7,96
Kategória Obrúsky z bavlny
Zvoľte variant
Obrúsky: 1ks Skladom €7,96
   
Obrúsky: 4ks Skladom €28,96
   
Obrúsky: 6ks Skladom €39,96
   
 

Klasické biele obrúsky, ktoré sú vyrobené z látky zo 100% českej bavlny - bavlneného saténu. Jedná sa o kvalitný bielu látku českého výrobcu, obrúsky majú rozmer 45 x 45 cm a lemovanie široké 1 cm. Obrúsky sú pri stolovaní príjemné na dotyk a drží tvar pri skladaní.

Odporúčaná teplota prania je 40 ° C, po prvom praní sa môžu Sepro o 5%, dobre sa žehlí. Sušenie v sušičke je možné pri nižšej teplote sušenia, ale radšej nechajte zaspať na vzduchu a vyžehlite. Tieto obrúsky nevyvářejte ani Nebel. Pre odstránenie nečistôt a dokonalé vypranie je lepšie obrúsky nechať niekoľko hodín namočené vo vode alebo v roztoku pracieho prášku / gélu.

Obrúsok ponúkame samostatne alebo v sete po 4 alebo 6 kusoch. Páči sa vám kombinácia obrúskov a behúňa vo fotogalérii? Objednajte si zvýhodnený set, ktorý obsahuje behúň Kráľovská večera.

V prípade, že sa vám páči iná kombinácia obrúskov a behúňa, kontaktujte nás. Ponúkneme vám zvýhodnený set šitý priamo na mieru.

Neviete, ako obrúsky poskladať? Inšpirujte sa videami a fotogalériou s rôznymi technikami skladaním látkových obrúskov.

Materiál 100% bavlna - bavlněný satén
Barva bílá
Rozměry 45 x 45 cm