Ružový obrúsok z bavlneného saténu "Sviatočný obed"

 

Sladký, príjemný, slávnostné ... proste ako dezert po dobrom obede.

od €7,96
Kategória Obrúsky zo saténu
Zvoľte variant
Obrúsky: 1ks Skladom €7,96
   
Obrúsky: 4ks Skladom €28,96
   
Obrúsky: 6ks Skladom €39,96
   
 

Obrúsky vyrobené z bavlneného saténu predstavujú malú dávku domáceho luxusu. Sú ľahké, príjemné na dotyk a nehodí sa na veľké 3D-skladanie. Vďaka saténovému lesku im to obzvlášť pristane na slávnostných tabuliach. Tieto bavlnené obrúsky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny (bavlneného saténu), látka je od českého výrobcu. Farba obrúskov je staro-ružová, obrúsky majú rozmer 45 x 45 cm a lemovanie široké 1 cm. Obrúsok je hladký, veľmi jemný s matným leskom.

Odporúčaná teplota prania je 40 ° C, nespírá sa a dobre sa žehlí. Sušenie v sušičke je možné pri nižšej teplote sušenia, ale radšej nechajte zaspať na vzduchu a vyžehlite. Tieto obrúsky nevyvářejte ani Nebel. Pre odstránenie nečistôt a dokonalé vypranie je lepšie obrúsky nechať niekoľko hodín namočené vo vode alebo v roztoku pracieho prášku / gélu.

Obrúsok ponúkame samostatne alebo v sete po 4 alebo 6 kusoch. Páči sa vám kombinácia obrúskov a behúňa vo fotogalérii? Objednajte si zvýhodnený set, ktorý obsahuje behúň Cena za nežnosť.

V prípade, že sa vám páči iná kombinácia obrúskov a behúňa, kontaktujte nás. Ponúkneme vám zvýhodnený set šitý priamo na mieru.

Neviete, ako obrúsky poskladať? Inšpirujte sa videami a fotogalériou s rôznymi technikami skladaním látkových obrúskov.

Materiál 100% bavlna
Barva růžová (starorůžová)
Rozměry 45 x 45 cm