Biely vianočný obrúsok a červený behúň "Vianočná klasika"

 

Červená. Farba ríbezľovej marmelády, Vianočné hviezdy, kabátiku Santa Clausa a zmrznutých detských tváričiek ... a nášho behúňa, ktorý v kombinácii s bielymi obrúskami vytvorí atmosféru vskutku slávnostný.

od €7,96
Kategória Vianočné látkové obrúsky
Zvoľte variant
Ubrousky: 1ks Skladom €7,96
   
Ubrousky: 4ks Skladom €28,96
   
Ubrousky: 6ks Skladom €39,96
   
 

Obrúsok:

Klasické biele obrúsky, ktoré sú vyrobené z látky zložené zo 100% českej bavlny - bavlneného saténu. Jedná sa o kvalitný bielu látku českého výrobcu, obrúsky majú rozmer 45 x 45 cm a lemovanie široké 1 cm. Obrúsky sú pri stolovaní príjemné na dotyk a drží tvar pri skladaní.

Odporúčaná teplota prania je 40 ° C, po prvom praní sa môžu Sepro o 5%, dobre sa žehlí. Sušenie v sušičke je možné pri nižšej teplote sušenia, ale radšej nechajte zaspať na vzduchu a vyžehlite. Tieto obrúsky nevyvářejte ani Nebel. Pre odstránenie nečistôt a dokonalé vypranie je lepšie obrúsky nechať niekoľko hodín namočené vo vode alebo v roztoku pracieho prášku / gélu.

Behúň:

Tento rude-červený behúň je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny českého výrobcu, jedná sa o pevnejšie bavlnenú látku. Behúň má krásne sýto červenú farbu a je k dostaniu v rozmeroch 120x40cm alebo 180x40cm, lemovanie má široké 2 cm. Ak však máte doma stôl atypických rozmerov, nebojte sa nás kontaktovať, behúň Vám radi pripravíme šitý na mieru.

Behúň sa dobre perie, teplota prania sa odporúča 40 ° C, nezráža sa a dobre sa žehlí. Sušenie v sušičke je možné, ale pri uschnutí na vzduchu a vyžehlenie bude vyzerať lepšie. Pre odstránenie nečistôt a dokonalé vypranie je lepšie behúň nechať niekoľko hodín namočený vo vode alebo v roztoku pracieho prášku / gélu.

Tento set je zložený z bielych obrúskov a červeného behúňa.

V prípade, že sa vám páči iná kombinácia obrúskov a behúňa, kontaktujte nás. Ponúkneme vám zvýhodnený set šitý priamo na mieru.

 

Materiál 60% bavlna, 40% satén
Barva bílá
Rozměry 45 x 45 cm